SLUŽBY MYČKY

Jednotlivé služby, které jsou umístěny přímo v areálu myčky při výjezdu z boxu.

VYSAVAČ

Vysavač s vysokým výkonem a úzkým náhubkem, umožňujícím manipulaci i v hůře přístupných místech, je určený speciálně pro úklid interiérů vozů.

Vysavače jsou umístěny v těsné blízkosti 2, díky čemuž je umožněno vysávání dvou vozidel nezávisle na sobě. U vysavačů je umístěn praktický držák a oklepávač koberečků. Nepořádek, který naleznete ve voze během vysávání, prosím vhazujte do odpadkových košů.

Vysavač je možné aktivovat hotovostí (mincemi) a nebo věrnostní kartou.

ANTIBAKTERIÁLNÍ PARFÉM

Parfém se speciálním dávkovačem, určený pro co nejefektivnější rozptýlení ve voze, naleznete na multifunkčním stojanu pod programem č. 1. Jedná se o osvěžovač vzduchu s výraznou vůní, který prodlouží příjemný pocit svěží čistoty prostředí. Díky svým výjimečným přísadám zajišťuje účinné provonění vzduchu, pohlcuje nepříjemný zápach, předchází jeho tvorbě a vzniku plísní. Parfém je označen jako P.1

ČISTIČ OKEN

Čistič oken, obsahuje povrchové aktivní látky vyrobené z organických složek, které se vyskytují v přírodě. Tyto složky vytvářejí aktivní pěnu, která rychle a snadno rozpouští nečistoty a mastnoty všeho druhu. Prostředek odstraňuje zbytky smogu a kouře na oknech a sklech a zanechává příjemnou vůni čistoty, propůjčuje jim zářivou čistotu bez šmouha. Čistič oken je označen jako P2.

ČISTIČ PALUBNÍ DESKY

Kvalitní prostředek pro aplikaci na palubní desku vozu vytváří na ošetřovaných plastových a kožených plochách nádherný matný, hedvábný film a také účinnou, dlouhodobou antistatickou ochranu. Na vnějších částech vozu odolává i několika mytím. Díky speciální receptuře vytváří složka polymeru dokonalou ochrannou bariéru, kombinovanou s hloubkovým vyživujícím účinkem přírodních vosků. Nemastí a nezpůsobuje vyblednutí plastových částí. Po aplikaci rozetřít hadříkem nebo papírem z vedlejšího dávkovače. Program P3.

BEZPLATNÝ KOMPRESOR

Kompresor pro nahuštění pneumatik je bezplatný a je možné s ním nahustit všechny pneumatiky silničních vozidel s auto ventilkem. U kompresoru je umístěn i barometr pro správné určení tlaku v pneumatice. Kompresor můžete využít také ke kontrole tlaku v pneumatikách. Informace o správném nahuštění pneumatik naleznete na štítku ve svém vozidle.

MĚNIČKA

Měnička je umístěna vedle mycích boxů na technologické budově. Měnička vám rozmění papírové bankovky na mince. Přijímá bankovky v nominální hodnotě 100, 200 nebo 500 Kč. Případně je možné z měničky uhradit mytí na konkrétním mycím boxe prostřednictvím platební karty nebo vložením hotovosti ( nemusíte rozměňovat papírové peníze na drobné ).

Další funkce měničky je dobíjení věrnostní karty. Věrnostní kartu umístíte do čtecího zařízení a stisknete tlačítko „nabití čipového klíče/karty“.